Ми знаємо, ви довго на це чекали! Всеукраїнська ініціатива “Активна Громада” оголошує старт прийому заявок від команд  для участі у дебатних турнірах по всій Україні. 

Дебати – це інтелектуальна гра, яка розвиває критичне та аналітичне мислення шляхом дискусії навколо однієї теми. По всьому світу дебати використовують для розвитку культури ведення дискусії та розвитку демократичних цінностей. Саме дебати допомагають розвиватися громадянському середовищу і вчать ухвалювати раціональні виважені рішення. Окрім того, завдяки дебатам розвивається культура публічних дискусій, толерантне відношення до опонентів, а також – формуються навички аргументованого переконання.

Вже 4 роки поспіль активна молодь бере участь у національних дебатах з політичних реформ і отримує цікаві призи та визнання. Цьогоріч дебатний турнір відбудеться у щонайменше 28 містах України за форматом Британські парламентські дебати на платформі ZOOM.

У місті Києві дебатний турнір пройде 19 листопада 2020 року.

Теми дебатів: молодіжна політика, судова, адміністративна та конституційна реформи. 

Для участі у дебатах необхідно:

  1. до 15 версня заповнити анкету, в якій ви реєструєте команду з 2 гравців. Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/TxQMA2CSu4DtRdkXA
  2. 16 вересня вам прийде на пошту запрошення на перший тренінг з посиланням на конференцію у ZOOM. 
  3. 17 вересня з 16:00 до 18:00 пройти тренінг “Британські парламентські дебати: онлайн адаптація” від “Активної Громади“.
  4. в кінці вересня пройти курс навчання по тематиках турніру.
  5. 19 листопада (для міста Києва) взяти участь у турнірі.

Запрошуємо активну молодь, студентів взяти участь у дебатному турнірі. Такі заходи допомагають розвинути комунікативні навички, розширюють світогляд, формують навички красномовства та вчать нестандартно мислити.

Окрім цінних знань та практичних вмінь, команда-переможець турніру свого міста отримає призові картки на книги або техніку від “Активної Громади” та візьме участь у національному дебатному турнірі на початку грудня 2020 року.

З датами проведення дебатних турнірів у інших містах ви можете ознайомитися у табличці:

Довідка. захід відбувається в рамках проєкту “Право вибору”, що підтримується Національним Демократичним Інститутом (NDI) за фінансування наданим Агентством США з Міжнародного Розвитку.

Примітка. Примітка. Всеукраїнська ініціатива “Активна Громада” – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у розв’язанні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності Інституту “Республіка”.