Протягом травня-червня відбудеться серія публічних обговорень щодо всеукраїнського референдуму.

У травні-червні 2020 року відбудеться серія публічних обговорень “Всеукраїнський референдум: відкритий діалог з громадянами”, які мають на меті сприяти відкритому інклюзивному діалогу з громадянами щодо процесу всеукраїнського референдуму в Україні. Перша дискусія з 6 запланованих відбудеться 13 травня. На цій зустрічі учасники обговорять питання, які можуть бути предметом всеукраїнського референдуму, а також його межі та наслідки. 

Давайте разом обговорювати важливі для всієї країни зміни! 

Афіша референдуми

Що: публічне обговорення в онлайн форматі

Коли: 13 травня з 14:00 до 16:30

Місце: платформа ZOOM 

Запрошуємо до участі представників/ць політичних партій, місцевих рад, депутатських фракцій та груп Верховної Ради України, а також представників/ць громадянського, експертного та журналістського кола. 

Просимо всіх охочих долучитися до обговорення заповнити реєстраційну форму: 

Публічне обговорення в онлайн форматі передбачає презентації від експертів/ток та модеровану дискусію в малих групах для напрацювання рекомендацій. Рекомендації будуть проаналізовані та передані робочій групі Верховної Ради України з розробки законопроектів у сфері народовладдя.

Під час 6 запланованих обговорень організатори прагнуть охопити основні питання процесу всеукраїнського референдуму. Аби визначити можливості та ризики всеукраїнського референдуму та доопрацювати основні тези законопроекту важливо знати думку громадськості та експертів/ток. Долучайтеся!

За додатковою інформацією звертайтеся до асистентів програми “Залучення громадян” Національного Демократичного Інституту:

Гліба Міхно: hmikhno@ndi.org

Анни Магди: amahda@ndi.org.

Довідка. Заходи організовуються Національним Демократичним Інститутом Міжнародних Відносин (НДІ) спільно з Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) у партнерстві з Центром політико-правових реформ (ЦППР) та Всеукраїнською ініціативою “Активна Громада” від Інституту “Республіка”. 

Примітка. Публічні обговорення будуть проведені за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства міжнародних справ Канади та британської допомоги від уряду Великої Британії. Думки, висловлені під час заходів належать авторам і не обов’язково відображають точку зору USAID, урядів США, Канади або Великої Британії.