25 та 27 травня відбудеться третя та четверта дискусія із серії шести заходів: “Всеукраїнський референдум: відкритий діалог з громадянами”.

У травні-червні 2020 року проходить серія публічних обговорень, які мають на меті сприяти відкритому діалогу з громадянами щодо процесу всеукраїнського референдуму в Україні. Третя та четверта дискусія відбудуться 25 та 27 травня. Ці зустрічі будуть присвячені обговоренню наступних питань: 

  • 25 травня – “Суб’єкти референдумного процесу: права політичних партій, громадських організацій”;
  • 27 травня – “Всеукраїнський референдум: агітація та інформування”.

3. Референдум

ЩО: публічне обговорення в онлайн форматі

КОЛИ: 25 та 27 травня з 14:00 до 16:30

МІСЦЕ: платформа ZOOM 

Запрошуємо до участі представників/ць політичних партій, місцевих рад, депутатських фракцій та груп Верховної Ради України, а також представників/ць громадянського, експертного та журналістського кола. 

Просимо всіх охочих долучитись до обговорення заповнити реєстраційну форму: 

Онлайн обговорення 25 травня:

Онлайн обговорення 27 травня:

4. Референдум

Публічне обговорення в онлайн форматі передбачає презентації від експертів/ток та модеровану дискусію в малих групах для напрацювання рекомендацій. Рекомендації будуть проаналізовані та передані робочій групі Верховної Ради України з розробки законопроектів у сфері народовладдя. 

За додатковою інформацією звертайтеся до асистента/тки програми “Залучення громадян” НДІ:

  • Гліба Міхно hmikhno@ndi.org
  • Анни Магди amahda@ndi.org 

Довідка. Заходи організовуються Національним Демократичним Інститутом Міжнародних Відносин (НДІ) спільно з Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) у партнерстві з Центром політико-правових реформ (ЦППР) та Всеукраїнською ініціативою “Активна Громада” від Інституту “Республіка”. 

Примітка. Публічні обговорення будуть проведені за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства міжнародних справ Канади та британської допомоги від уряду Великої Британії. Думки, висловлені під час заходів належать авторам і не обов’язково відображають точку зору USAID, урядів США, Канади або Великої Британії.