Клуб Активної Громади продовжує серію зустрічей з активними українцями, які живуть закордоном. Якщо вам цікаво дізнатися більше про українську діаспору, як живеться українцям в інших країнах, як вони зберігають свої традиції, чи діє у їхніх містах місцеве самоврядування і чи консультується влада з мешканцями щодо прийняття рішень, тоді запрошуємо долучитися до нашого вебінару.Друга зустріч пройде з головою «Української громади Східної Норвегії» Тетяною Бондаренко.


Про спікера: Тетяна Бондаренко є громадянкою Норвегії. Працює вчителем початкових класів у школі Lambertseter в Осло, де і проживає. 9 років жила на острові, на Заході Норвегії, потім півтора роки – у Ставангері.Очолює «Українську громаду Східної Норвегії». До цього була головою та співорганізатором громади в Ставангері. Ще рік – обіймала посаду голови громади «Українська громада Норвегії», яка знаходиться і презентує Осло.


Розмову проведуть:

Олександра Гліжинська, засновниця ВІ «Активна громада», коуч

Сергій Толстіхін, координатор ВІ «Активна Громада» Хмельницького

«Активна Громада» запрошує громадських активістів, представників місцевого самоврядування, мандрівників, та всіх активних громадян до обговорення.


ДАТА: 3 липня 2020 року

ЧАС: 16:00

МІСЦЕ: онлайн-платформа ZOOM (посилання буде надіслане зареєстрованим учасникам)

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ можна за посиланням: https://forms.gle/pkZiUH6rRVieyEjaA


Учасники/ці дізнаються про:

– життя українців закордоном;

– громадянський активізм Норвегії;

– якою є національна політика Норвегії;

– як проходять вибори в країні;

– місцеве самоврядування та комунікацію влади з громадянами Норвегії;

– підтримання українських традицій закордоном.


Участь в заході БЕЗКОШТОВНА.


За додатковою інформацією звертайтеся:Інна Душка – організаторка заходів Інституту «Республіка»,телефон: +380961724018

електронна пошта: event.inrespublica@gmail.com


Довідка. Клуби «Активної Громади» – діалог з громадянами про політичні реформи, відбуваються в рамках проекту «Право вибору», що підтримується Національним Демократичним Інститутом (NDI) за фінансування наданим Агентством США з Міжнародного Розвитку.

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягнути добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.