4 березня в польському місті Тихи відбулась робоча зустріч представників European Community Organizing Network (ECON) та Інституту “Республіка”. В ході зустрічі було прийнято рішення про приєднання ВГО “Інститут Республіка” до мережі ECON.

12801209_1584546111869036_7216289887663543794_n

Окрім цього, Керівник міжнародних проектів Інституту “Республіка” Ксенія Бізенкова стала Національним координатором ECON від України. Вона виступить посередником ECON для українських організацій-членів: Інститут соціокультурного менеджменту, “Фонд розвитку ініціативи громади”, Фонд розвитку громад “Джерело”.

Членство в ECON дає можливість брати участь у міжнародних проектах, отримувати консультації від провідних європейських експертів, у тому числі стосовно процесу реформ в Україні, переймати передовий європейський досвід третього сектору, спільно розбудовувати Активну Громаду Європи.

ECON – неофіційна мережа 10 європейських країн (Австрія, Боснія, Болгарія, Німеччина, Угорщина, Литва, Молдова, Польща, Румунія, Словаччина та Україна), що використовують методологію організації суспільства. ECON проводить тренінги, консультації, інші ресурси для організацій-членів та інших груп і громадських організацій, які хочуть впровадити механізми організації суспільства.