Згідно з Регламентом Верховної Ради, кожен народний депутат може мати аж до 31 помічника-консультанта! Вони працюють за строковим договором або сумісництвом, а також на громадських засадах. Помічником-консультантом народного депутата України має право бути лише громадянин України із середньою спеціальною або вищою освітою та який вільно володіє державною мовою. Чим же займається помічник нардепа? В ідеалі помічник має допомагати депутату в законотворчій роботі, обробляти звернення громадян, організовувати комунікацію. Відповідно йому потрібно володіти саме такими компетенціями.

Хочете почути відповіді на запитання стосовно:

– статусу помічника та його ключових прав, обов‘язків;

– правди та брехні про роботу помічників нардепів;

– чому і кому варто бути помічником;

чому і кому не варто бути помічником.

Тоді запрошуємо взяти участь у вебінарі: «Чому спочатку всі хочуть бути помічником народного депутата, а потім швидко звільняються?»

Спікер: Олександр Солонтай, експерт з політики Інституту політичної освіти.

ДАТА: 22 квітня 2021 року

ЧАС: 15:00-16:30

МІСЦЕ: онлайн-платформа ZOOM (посилання буде надіслане зареєстрованим учасникам)

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ можна за посиланням: https://cutt.ly/rc6xyVw

ДЛЯ КОГО: запрошуємо долучитися до вебінару мешканців ОТГ, депутатів місцевих та обласних рад, представників громадських організацій та бізнесу, експертів, активістів та всіх активних громадян, які прагнуть якісних змін у своїй країні.

Участь у заході БЕЗКОШТОВНА.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Інна Душка – організаторка заходів Інституту «Республіка»,

телефон: +380961724018; 

електронна поштаevent.inrespublica@gmail.com

Долучайтеся до заходів, які ВІ «Активна Громада» проводить в онлайн форматі і ми переконаємо вас, що можна залишатися активними щодня, за будь-яких обставин!

Довідка. Захід проводиться Всеукраїнською ініціативою “Активна Громада” від Інституту “Республіка” в межах Програми USAID РАДА, що виконується Фондом Східна Європа.

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягти добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.