Кілька порад ніколи не завадять, особливо коли вони якісні та корисні. Вважаємо ми й тому випускаємо 5 дайджест від Активної громади! 

ВІ “Активна Громада!” випускає дайджест відео з нашого YouTube-каналу для вас, аби ви могли їх використовувати у своєму повсякденному житті. І наш п’ятий дайджест присвячений підбірці з крутими порадами для активістів, громадських діячів та активних громадян України!

Як ефективно працювати? Що таке вигорання та чим воно небезпечне? Як уникнути емоційного та професійного вигорання? Розповість виконавча директорка Інституту “Республіка”, співзасновниця  ВІ “Активна Громада” Олександра Гліжинська у відео “Відеоблог Активної Громади. Випуск 21. “Вигоріти чи відпочити?”:
Як стати ментором/ркою для громадян, які прагнуть втілити власну ідею в життя? Які існують правила для менторів: що ментор/ка мають робити завжди, а чого ніколи? 9 правил, з якими варто йти до потенційних активістів? Відповіді дізнаємося у відео “Відеоблог Активної Громади. Випуск 18. “Як стати ментором?”:
Як описати ідею так, щоб вона була зрозуміла іншим? Яка команда потрібна, щоб почати? Як шукати прибічників у владі? Хто ще з партнерів може підсилити ідею? Цікаво дзінатися? Тоді гайда дивитися разом “Відеоблог Активної Громади. Випуск 16. “Як втілити власну ініціативу в життя?”:
Чи думали ви коли небуть над питанням, як виглядає лідерство сьогодні? Хто такий лідер, або лідерка? Які їх якості, компетентності важливі? Можливо й ви хочете стати лідером? Тоді ось вам “Сучасне лідерство // Відеоблог «Активної Громади». Випуск 31”:
Як організувати захід? Коли краще проводити? Де провести захід? Кого запрошувати на захід? Як висвітлити захід медійно? Тааак! Це завжди актуальна тема для організацій та установ! Тож Віталій Гліжинський, координатор ВІ “Активна Громада”, детально розповідає про основні правила організації та проведення заходу у відео “Відеоблог “Активної Громади”. Випуск 24. “Як організувати захід”:

І нехай всі поради стануть вам у нагоді!

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягти добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.