Клуб Активної Громади: діаспора проводить зустрічі з успішними українцями, які вже багато років живуть за кордоном. Кожна із таких зустрічей унікальна і через призму світосприйняття спікера ми маємо можливість на годину зануритися у життя в іншій країні, почути про її традиції, звичаї, політичний та соціальний устрій тощо. Тож, пропонуємо вам в ході нашої наступної зустрічі зануритися в життя в Японії. Будемо говорити про дивовижну країну Японію, яка складається приблизно із 6 800 островів та понад 200 вулканів. Країна, яка є найбільшим у світі споживачем деревини тропічних лісів Амазонки, практикує чотири основні системи писемності: катакана, ромадзі, кандзі й хірагана та є батьківщиною різних видів бойових мистецтв, як-от карате, дзюдо, сумо, ніндзюцу, Кендо, Дзю-дзюцу, айкідо та інших.

І допоможе нам в цьому Наталя Ковальова, голова Громади українців в Японії, засновниця української недільної школи в Токіо “Джерельце”.

Про спікера: 

Наталя Ковальова проживає в Японії з 1993 року. Приїхали сім’єю у зв’язку з роботою чоловіка Дмитра і залишилися. 

Пані Наталя є викладачкою предмету Міжнародне порозуміння в загальноосвітніх японських школах. Програма заснована при Відділі Міністерства освіти Японії міста Йокогама. Також є головою Громади українців у Японії “Краяни”, засновницею і керівницею української недільної школи в Токіо “Джерельце”.

Розмову проведуть: 

Інна Душка, організаторка заходів Інституту “Республіка” та ВІ “Активна Громада”

Сергій Толстіхін, координатор ВІ «Активна Громада» Хмельницького 

«Активна Громада» запрошує громадських активістів, представників місцевого самоврядування, мандрівників, та всіх активних громадян до обговорення.

Дата: 23 листопада 2020 року

Час: 11:00 – 12:30

Місце: онлайн-платформа ZOOM (посилання буде надіслане зареєстрованим учасникам).

Зареєструватись можна за посиланням: https://cutt.ly/LgN8ry9

Участь в заході БЕЗКОШТОВНА.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Інна Душка – організаторка заходів Інституту “Республіка”,

телефон: +380961724018; 

електронна пошта: event.inrespublica@gmail.comПримітка. Місія «Активної Громади»: досягти добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.