У грудні 2020 року ВІ “Активна Громада” стала одним з організаторів та провела серію публічних консультацій щодо розробки закону “Про політичні партії”. До обговорень долучилися зацікавлені громадяни, експерти, представники політичних партій з усіх областей України.

Головна мета публічних консультацій – це створення платформи для обміну ідеями між представниками різних політичних партій, громадських та наукових кіл щодо розробки нової редакції закону про політичні партії, що сприятиме формуванню в Україні підзвітних, інклюзивних та репрезентативних політичних інституцій.

Якщо ви зацікавились можливістю взяти участь у публічній консультації щодо розробки законопроєкту “Про політичні партії”, тоді просимо вас пройти онлайн опитування.

Опитування за посиланням: https://cutt.ly/chBnC7K


Ваша думка важлива і вона допоможе нам максимально врахувати бачення зацікавлених у процесі законотворення активних громадян.

Опитування необхідно пройти до 31 грудня 2020 року!

Довідка. Заходи проводить робоча група Верховної Ради України з розробки закону про політичні партії в партнерстві з Всеукраїнською ініціативою “Активна Громада” та Центром політико-правових реформ за сприяння Національного демократичного інституту та завдяки підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Примітка. Всеукраїнська ініціатива “Активна Громада” – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у розв’язанні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності Інституту “Республіка”.