Дуже часто, коли мова йде про звіти в громаді, говорять про звіти депутатів місцевих рад. Але місцеве самоврядування – це не тільки місцеві депутати, це територіальна громада, місцева рада, голова ради, староста, виконавчі органи ради. Відповідно, жителям територіальної громади потрібно знати, хто є хто в громаді, в який спосіб, коли та як часто, а головне – для чого звітується в громаді. Про це і будемо говорити під час Вебінару: «Хто, як, коли і для чого звітується в громаді?»

Крім того, під час заходу ви дізнаєтеся:

– чим відрізняється інформування від звітування?

– хто звітується в громаді та хто визначає процедуру й форму звітів?

– як звітуються голови, старости та інші представники місцевого самоврядування в громаді?

– як звітуються депутати місцевих рад?

– чи відрізняється звітування депутатів міських, селищних та сільських рад?

– навіщо депутатам звітуватися та хто зацікавлений у депутатських звітах?

– чи є альтернативи звітам?

Спікерка: Наталія Малиновська, кандидатка політичних наук, експертка з політики й керівниця проекту «Задай курс владі» Інституту «Республіка» та Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада».

Дата: 14 липня 2021 року

Час: 16:00 – 17:30

Місце: онлайн-платформа ZOOM (посилання буде надіслане зареєстрованим учасникам).

Зареєструватись можна за посиланням: https://cutt.ly/ZmcFGAS

Участь у заході БЕЗКОШТОВНА.

Вебінари спрямовані на підвищення системного впливу громадян на політичні процеси в Україні через освіту. Разом ми змінюємо людей, щоб змінити країну!

За додатковою інформацією звертайтеся:

Інна Душка, організаторка заходів Інституту “Республіка”,

телефон: +380961724018; 

електронна пошта: event.inrespublica@gmail.com

Довідка. Заходи відбуваються в рамках проєкту “Задай курс владі”, що підтримується Національним Демократичним Інститутом (NDI).

Примітка. Місія “Активної Громади”: досягнути добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту “Республіка”. Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.