В чому  перевага низових ініціатив проєктів? Які існуючі проблеми формального планування вирішують низові та неформальні проєкти? Якою може бути стратегія низового проєкту? Чим принципово відрізняються тимчасові трансформації в Україні від подібних проєктів в Європі та США? Як надихатись та копіювати із розумом?

Відповіді на ці та інші питання можна отримати буде отримати під час презентації.

Спікерка: Анастасія Пономарьова, архітекторка-урбаністка, співзасновниця ГО “Урбан Куратори”. Займається дослідженням феномену низових трансформацій, ревіталізації промислових територій, культурними та соціальними аспектами урбаністичний практик.

Анастасія поділиться досвідом тимчасових проєктів ГО “Урбан Куратори” з просторової трансформації в Києві, Львові, Костянтинівці, та ініціативою “Постпромисловий Київ. Трансформації в Україні”.

Спікерка також розповість про своє дослідження альтернативних методів трансформації міських територій, яке вона робила в Массачусетському Технологічному Інституті під час свого стажування у 2017- 2018 році за програмою  Fulbright.

ДАТА: 14 червня 2021 року

ЧАС: 16:00 – 17:30

Зареєструватися можна за посиланням: https://cutt.ly/rnjNrTk

Посилання на вхід в ZOOM буде надіслано всім зареєстрованим учасникам.

Участь у заході БЕЗКОШТОВНА.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Інна Душка, організаторка заходів Інституту “Республіка”,

телефон: +380961724018; 

електронна пошта: event.inrespublica@gmail.com

Довідка. Заходи відбуваються в рамках проєкту “Право вибору”, що підтримується Національним Демократичним Інститутом (NDI) за фінансування наданим Агентством США з Міжнародного Розвитку.

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягти добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності.