ГО «Антикорупційний штаб» у партнерстві з Національним Демократичним Інститутом (НДІ) та у співпраці з Інститутом «Республіка» шукає ініціативних та активних мешканців Скадовська та Жмеринки, які б пройшли навчання та отримали можливість працювати в антикорупційній кампанії, яка триватиме 8 місяців.

 

Протягом вересня 2021 року — квітня 2022 року, у Жмеринці і Скадовську буде реалізовуватися кампанія, спрямована на розробку та втілення антикорупційних рішень для цих міст. Кампанія включатиме в себе:

 • цікаве і корисне навчання від кращих тренерів, 
 • створення ініціативних груп активних і свідомих жителів 
 • роботу над розробкою антикорупційних стратегій Скадовська і Жмеринки

Для того, аби втілити в життя заплановане, нам — організаторам — потрібні модератори у Жмеринці та Скадовську. Ми ж зі свого боку надамо експертну підтримку на всіх етапах реалізації кампанії у вашому місті та будемо координувати процес.

Якщо ви активна людина з одного з цих міст, прагнете змін у своїй громаді і готові долучитися до кампанії — ми чекаємо саме на вас!

Що вам потрібно буде робити:

 1. Залучати мешканців міст брати участь в антикорупційному навчанні, яке буде проводитись протягом кампанії.
 2. Вести перемовини і залучати до роботи з ініціативною групою різні цільові групи, наприклад, депутатів, громадських активістів, і представників бізнесу.
 3. Координувати зустрічі ініціативної групи.
 4. Вести разом із командою перемовини і адвокацію в міських радах щодо ухвалення антикорупційних рішень.

Що ви отримаєте від роботи в кампанії:

 1. Безцінний досвід роботи в антикорупційній кампанії з київськими експертами
 2. Досвід залучення людей до громадської активності, взаємодії з різними стейкхолдерами
 3. Знання і навички з адвокації
 4. Рекомендаційний лист від нашої команди за результатами роботи

Умови співпраці:

 • Оплачувана посада
 • Вільний графік (ви можете виконувати задачі в будь-який час протягом дня).

Якщо ви хочете долучитись до кампанії у своєму місті – заповніть форму до 20 вересня 2021 р. Успішні кандидати будуть запрошені на одноденне онлайн навчання 24 вересня 2021 року. За підсумками навчання ми оберемо двох модераторів. У разі виникнення питань, звертайтеся до комунікаційної менеджерки кампанії Євгенії Вірлич за тел.: (050) 594 30 65 або (097) 314 38 70

Довідка. Проведення заходів відбувається у партнерстві з Національним Демократичним Інститутом (НДІ), в рамках програми «Відповідальна та підзвітна політика в Україні» (U-RAP), за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).