Кілька порад ніколи не завадять, особливо коли вони якісні та корисні. Вважаємо ми й тому випускаємо 6 дайджест відео від Активної громади! 

Фінанси завжди є особливо важливим та актуальним питанням для людей, адже саме з ними ми можемо придбати всі необхідні для життя речі, забезпечити собі комфорт та й саме кошти кожен з нас отримує як винагороду за  виконання робочих обов’язків.

Однак, фінанси це завжди й проблеми, які супроводжують нас на кожному кроці. І щоб розв’язати частину з цих проблеми – пропонуємо вам до перегляду тематичні відео з рубрики “Порадник” від Активної Громади!

Куди звертатися, якщо на ваше ім‘я взяли кредит? Як убезпечитися від шахрайського онлайн-кредиту? Які закони захищають жертву шахрайства? Про це у відео  “Шахрай взяв онлайн-кредит на моє ім’я. Що робити?//Порадник №59”

Як брати гроші в борг та при цьому не втратити друзів чи ще більше грошей? Як гарантувати повернення коштів, які надавалися? Відповіді у відео “Як правильно давати гроші в борг?//Порадник №55”

Що потрібно знати про банк та умови, аби без страху взяти гроші в кредит? Як захисти себе від недоброчесних банків? На що в першу чергу звертати увагу у договорі про оформлення кредиту? Підказки у відео “Правда про кредити//Порадник № 44”

Хто такі колектори? Звідки вони тримають наші дані? Що робити, якщо вони телефонують та погрожують? Наскільки є законною діяльність колекторів? Допоможуть в  цьому розібратися у відео “Як захиститись від колекторів?//Порадник № 31”

Що робити, якщо вам не виплачують зарплату? Які закони гарантують вам обов’язкові виплати? Чому відмовки працедавця виплачувати зарплату – незаконні за будь-яких випадків? Куди звертатися, якщо ви зіткнулися з такою проблемою? Про це у відео “Затримка заробітної плати//Порадник №51”

Які є переваги офіційної заробітної плати? Що таке соціальні й трудові гарантії? Чи може роботодавець бути притягненим до відповідальності за незадекларовану працю? Дізнавайтеся все про “Зарплату в конвертах” у відео!

І нехай всі поради стануть вам у пригоді!

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягти добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.