Триває публічна консультація в Ужгороді.

Ужгородці продовжують обговорювати необхідність побудови багаторівневого підземного паркінгу на площі Поштовій. Відповідаючи на запитання публічної консультації вони можуть обрати лише один варіант відповіді з двох можливих:

  1. Так, підтримую.
  2. Ні, не підтримую.

Публічна консультація почалася 12 березня та триватиме до 25 березня 2020 року.

З дня старту публічної консультації до обговорення вже долучилося 898 учасників/ниць.

Станом на 17 березня маємо наступні результати:

89872805_2256063308030062_918331636439842816_n

Ініціаторами проведення публічної консультації стали представники Ужгородської міської ради, яким важливо знати думку мешканців міста щодо можливого будівництва підземного багаторівневого паркінгу на площі Поштовій. Паркінг має бути побудований в межах об’єму площі та зі збереженням наземної функції, як громадського простору. На офіційному сайті Ужгородської міської ради створено рубрику “Публічні консультації”, де можна висловити свою думку: посилання.

Запрошуємо усіх, хто ще не долучився, взяти участь у публічній консультації та висловити свою думку з цього питання. Зробити вибір можна за допомогою ресурсу “Ваша думка” (https://vdmk.org/4469) або ж надіславши SMS на номер +38 (093) 177-00-35 такого змісту: “4469 (пробіл) номер відповіді” (вартість – за тарифами кожного з операторів).

Лого_по_ПК_афіша_Ужгород

– Це не перша публічна консультація в нашому місті, тому ужгородці вже звикли до обговорення питань місцевого рівня в такому форматі. З першого дня коли стартувала консультація містяни почали не лише активно долучатися, але й обговорювати її, коментувати публікації на сайті міської ради та в соціальних мережах. Це показує, що питання паркінгу на Поштовій площі є важливим і влада правильно зробила, що вирішила радитися з мешканцями міста, – розповідає регіональний координатор ВІ “Активна Громада” в Ужгороді Микола Яцков.

Що таке публічні консультації? Це процес комунікації між органами місцевого самоврядування та громадянами (зацікавленими сторонами), за допомогою якого обидві сторони стають поінформованими про різні перспективи та пропозиції. Це інструмент, який надає можливість громадянам впливати на зміст рішень, які ухвалюють органи місцевого самоврядування.

Довідка. Всеукраїнська ініціатива “Активна Громада” – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності Інституту “Республіка”.