Наші-Вісті_Інститут_Республіка

Всеукраїнське видання “Наші Вісті” було створене як волонтерський проект під час загострення віськового конфлікту на сході України в травні 2014 року. На початку проект орієнтувався на переселенців і мав наклад 2000 екземлярів.

З січня 2015 року цільовою аудиторією газети стали активні громадяни міст та сіл України. У вересні 2015 року ми вперше вийшли на аудиторію в 50 000 отримувачів на місяць.

Основні пріорітети газети:

  1. Інформувати громадян про реформи в Україні
  2. Доносити інформацію про історії успіху українців та показувати міжнародний досвід
  3. Описувати готові кейси вирішення місцевих та національних проблем для наслідування читачами
  4. Юридичні консультації

Головний редактор: Олександра Скиба

Випусковий редактор: Ірина Макарова

Посилання на онлайн-видання:  “НАШІ ВІСТІ”

В рамках проекту “Наші вісті” діє щорічна “Школа нових медіа”

 

Школа нових медіа

Школа_нових_медіа_Інститут_Республіка«Social Campaigning School» – щорічна школа з нових медіа для громадських актівістів, журналістів та молодих політиків. Протягом курсу учасники проекту отримують відповіді на такі запитання: Що потрібно зробити, щоб тебе прочитали та почули в Інтернеті? Як ефективно розвивати комунікативні стратегії у теперішній час мультимедійних демократій ? Як обрати формат та якими інструментами користуватись, щоб твої ідеї почали поширювати у мережі?

Заняття у школі проводитимуть експерти із сфер журналістики, політичного консалтингу, PR, юриспруденції та філософії, які мають досвід навчання та викладання у США, Великобританії та Німеччині. Робоча мова – англійська.

Проект, організований німецькою організацією B-Mix, фінансується Міністерством закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини. B-Mix – об’єднання, що займається поширенням медіаграмотності і розвитку медіакультури. Партнер проекту в Україні – Всеукраїнське громадське обєднання «Інститут Республіка» та газета “Наші Вісті”.