Як ефективно використовувати інструменти участі? – Прийди та дізнайся під час презентації посібника «Інструментарій для громадян»

КОЛИ: 8 грудня з 16.00 до 18.30

ДЕ: у Молодіжному центрі Дніпропетровщини (м. Дніпро, вул. Лазаряна, 2)

Інструментарій для громадян — зібрання кращих практик, засвоєних уроків та успішних історій Інституту «Республіка» та Центру UA; все, що стане в нагоді для започаткування власної ініціативи, яка залучить громадян та владу до вирішення нагальних проблем вашої громади.

Посібник написаний простою мовою та містить практичні поради для застосування у громадській діяльності. Гарно підійде людям, які хочуть діяти, але не знають з чого і яким чином почати свою активну діяльність.

Після презентації посібника відбудеться дискусія на тему громадської активності. На дискусію запрошені депутати місцевих рад, провідні громадські діячі міста Дніпро, студенти всіх вищих навчальних закладів міста та звичайні громадяни, які зацікавлені у власній громадській діяльності в майбутньому.

Кожен охочий безкоштовно отримає примірник книги «Інструментарій для громадян: Посібник із залучення Вашої громади до політичних процесів».

Презентація відбувається в межах проекту «Активна Громада: право вибору» Інституту «Республіка».

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном 096-528-40-59 (Дмитро) або за електронною поштою sp2016dnipro@gmail.com

Вхід вільний за умов попередньої реєстрації: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSej4NP2wGbTRmnt3aDah4Be5ZLx2-1f_iY-eSTJPfGmp88SZg/viewform?c=0&w=1&usp=mail_form_link

Примітка. Презентація відбудеться за підтримки Національному Демократичному Інституту (НДІ), за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Міністерства закордонних справ Канади.