Ти – активний громадянин своєї країни або хочеш ним бути? Ти прагнеш змін, але не знаєш від кого і коли їх чекати? Тоді може досить вже чекати?

Запрошуємо харків’ян на “Пікнік активних громадян”, що відбудеться 9 липня з 14:00 до 17:00 у приміщенні Саржиного Яру! У ході заходу учасників познайомлять з посібником для активних громадян, розкажуть цікаві та практичні кейси щодо залучення громадян до участі в прийнятті рішень. Окрім цього, відбудеться неформальне спілкування і сам пікнік!

АГ Харків

«Інструментарій для громадян» — зібрання кращих практик, засвоєних уроків та успішних історій Інституту «Республіка» та Центру UA; все, що стане в нагоді для започаткування власної ініціативи, яка залучить громадян та владу до вирішення нагальних проблем вашої громади.

“Ми поговоримо про те, чому необхідно брати участь у політичних процесах та яким чином ви можете до них долучитися. Ви матимете змогу самостійно спробувати залучити людей до активностей шляхом інтерактивної гри. І, звісно, на вас чекатиме справжній літній пікнік!” – говорить організаторка Анастасія Жаркова.

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації: https://goo.gl/W6nkJD