З чого мають починатися національні реформи? Яку роль відіграють громадяни у впровадженні цих реформ? Чи допоможе відкритий діалог між владою й громадою творити позитивні зміни в суспільстві й державі? – Запрошуємо на марафон з політичних реформ!

ДАТА: 26 жовтня
ЧАС: 10:30
МІСЦЕ: м. Рівне, вул. Соборна, 11 Платформа взаємодій «Простір»

Реєстрація на марафон обов’язкова:
https://docs.google.com/forms/d/1d3cEyzSWbShKM2PqnL8uXAPe135DDyzgIma0voj_0gY/viewform?edit_requested=true

Мета: підвищити роль громадян у політичних реформах та налагодити діалог між виборними особами, політичними партіями та громадянами.

Завдання, що ставимо перед учасниками:
•Підвищити обізнаність про успіхи та виклики політичних реформ, висвітлити роль громадян у ході реформ
•Створити діалог між громадянським суспільством, політичними партіями та народними депутатами України.

Серед спікерів міжнародні та вітчизняні експерти у сфері національних реформ, представники аналітичних центрів, громадянського суспільства, активісти й журналісти.

Після чого відбудеться робота в групах за форматом Волта Діснея щодо розробки бачення та плану дій впровадження політичних реформ на місцях.

У результаті місцевих та регіональних марафонів, що відбудуться в 25 українських містах в усіх регіонах України, Інститут «Республіка» сформує алгоритм дій, що слугуватиме компасом для імплементації реформ на місцях.

Марафони проходитимуть в межах проекту «Активна Громада: право вибору», що впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).