Україні потрібні зміни, і потрібно розуміти які саме! ПОЛІТИЧНІ РЕФОРМИ вірний шлях до позитивних змін в країні. Яку роль відіграють в цьому процесі громадяни? Усі, хто бажає позитивних зрушень в нашій країні, запрошуємо на форум з політичних реформ у Полтаві “Роль громадян у політичних реформах”.

Метою заходу є:

  • Підвищити обізнаність про успіхи та виклики політичних реформ, висвітлити роль громадян у ході реформ
  • Створити діалог між громадянським суспільством, політичними партіями та народними депутатами України.

У дискусію будуть залучені політичні фахівці та активісти, які спеціалізуються на питаннях:
– Антикорупційної реформи, Іван Сватенко (заступник міського голови з юридичних питань)
– Виборчої реформи, Альона Гончаренко (координаторка “Чесно” та CentreUA)
– Реформи політичних фінансів, Вячеслав Кущинський (голова Полтавської обласної організації політичної партії “Об’єднання “Самопоміч”)

І на завершення, викладений і опрацьований матеріал буде закріплено на роботі в групах за форматом Волта Діснея щодо розробки бачення та плану дій впровадження політичних реформ на місцях.

Реєстрація на марафон обов’язкова за цим посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1d3cEyzSWbShKM2PqnL8uXAPe135DDyzgIma0voj_0gY/viewform?edit_requested=true

У результаті місцевих та регіональних марафонів, що відбудуться в 30 українських містах в усіх регіонах України, Інститут «Республіка» сформує дорожню карту впровадження реформ як на місцевому, так і національному рівнях.

Контактна особа: Катерина Доровських, координатор Інституту “Республіка”, тел. 066 930 16 75.

Марафони проходитимуть в межах проекту «Активна Громада: Право вибору», що впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).