З чого мають починатися національні реформи? Яку роль відіграють громадяни у впровадженні цих реформ? Чи допоможе відкритий діалог між владою й громадою творити позитивні зміни в суспільстві й державі? – Запрошуємо на марафон з політичних реформ.

Мета марафону: підвищити роль громадян у політичних реформах та налагодити діалог між виборними особами, політичними партіями та громадянами.

Дата: 16 жовтня

Час: 10:00

Місце: м. Кропивницький, вул. Дворцова, 32/29

Завдання, що ставимо перед учасниками:
● Підвищити обізнаність про успіхи та виклики політичних реформ, висвітлити роль громадян у ході реформ
● Створити діалог між громадянським суспільством, політичними партіями та народними депутатами України.

Реєстрація на марафон обов’язкова за цим посиланням:   https://docs.google.com/forms/d/1d3cEyzSWbShKM2PqnL8uXAPe135DDyzgIma0voj_0gY/viewform?edit_requested=true

Серед спікерів міжнародні та вітчизняні експерти у сфері національних реформ, представники аналітичних центрів, громадянського суспільства, активісти й журналісти.

Після чого відбудеться робота в групах за форматом Волта Діснея щодо розробки бачення та плану дій впровадження політичних реформ на місцях.

У результаті місцевих та регіональних марафонів, що відбудуться в 30 українських містах в усіх регіонах України, Інститут «Республіка» сформує дорожню карту впровадження реформ як на місцевому, так і національному рівнях.

Контактна особа: Анатолій Стоян, регіональний координатор Інституту “Республіка”, тел. 067-792-98-42.

Марафони проходитимуть в межах проекту «Активна Громада: право вибору», що впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).