Хто мріє “погратися” у велику політику?

Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» у м. Рівне запрошує рівнян, які цікавляться виборчими процесами, поринути в модельну гру з непередбачуваним фіналом «Право вибору».

Гра відбудеться у вівторок, 7 листопада, в приміщенні історико-соціологічного факультету Рівненського державного гуманітарного університету (адреса: Рівне, вул. Пластова, 31, корпус 5, поверх 4).

Учасники матимуть зможу обрати ролі виборчої комісії, «Влади» та «Опозиції», політичної партії, громадської організації, поліції, ЗМІ, народних депутатів та інших учасників виборчого процесу. Важливо, що всі ролі гри – змодельовані та не відтворюють сучасні політичні реалії. Тому, кожен може внести свої корективи у формування цілої країни.

Ми багато чуємо про вибори, знаємо про порушення виборчого законодавства. Однак, ця гра, дає можливість учасникам, особливо без досвіду, побачити як насправді відбуваються виборчі процеси. Відчути, за якими правилами “грати” та зрозуміти, чому важливо дотримуватися виборчого законодавства, – розповідають організатори.  

Початок о 14:00. Загальний регламент гри – 3 години з coffee-break. Всі учасники забезпечуються роздатковими матеріалами.

Для участі необхідно заповнити реєстраційну форму http://bit.ly/2AhUArH.

Гра не передбачає наявність в учасників додаткової підготовки чи реального досвіду. На початку організатори ознайомлюють з правилами гри. Команди формуються шляхом жеребкування.

Контакти: Головач Наталія, тел. +38 097 68 08 014

Примітка. Захід відбудеться за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Уряду Канади.

Всеукраїнська ініціатива “Активна Громада” – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності Інституту “Республіка”.