Які виклики та недоліки має чинне виборче законодавство? Яким шляхом рухатися далі і до яких змін прагнути? – Запрошуємо активних громадян до обговорення виборчої реформи!

Активна Громада Зіньків (2)

Дата: 28 жовтня 2017 року

Початок: 12:00

Місце проведення: м. Зіньків, вулиця Воздвиженська, 49, Зіньківська райспоживспілка  (2-й поверх, зал засідань).

Мета форуму: обговорити стан виборчої реформи в Україні, визначити першочергові кроки зміни виборчої системи.

До участі та виступів запрошуємо представників місцевої влади, політичних партій представників політичних партій, громадських активістів, експертів, ЗМІ та небайдужих громадян.

Під час форуму відбудеться презентація результатів експертного опитування Інституту “Республіка” щодо основних недоліків виборчого законодавства. Також партнер Інституту – дослідницька компанія “Active Group” представить результати дослідження реального стану впровадження реформ на місцях (аналіз успіхів і невдач). Дослідження відбувалось у співпраці з Всеукраїнською ініціативою “Активна Громада” Інституту “Республіка”, у якому взяли участь понад 300 експертів з різних областей України.

Після дискусії учасники зможуть долучитися до обговорення та підписання петиції щодо невідворотності покарань за порушення виборчого законодавства.

Другий блок заходу пройде в інтерактивній формі. Тренінг-моделювання “Право вибору” має на меті відтворити виборчий цикл (міжвиборчий період – виборча агітація – день виборів- міжвиборчий період) і перевірити, які зміни учасники запропонують у даний процес.

Форум “Яка виборча реформа потрібна українцям?”проходить у межах проекту “Активна Громада: право вибору” Інституту “Республіка”.

Спікери / модератори: Віталій Гліжинський, координатор ВІ “Активна Громада”; Лариса Мельник, координатор ВІ «Активна Громада» в Зіньківському районі.

Контакти: регіональний координатор ВІ «Активна Громада» в Зіньківському районі Лариса Мельник, 066 772-42-75, larisamelnik39@gmail.com

Примітка. Всеукраїнська ініціатива “Активна Громада” — об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності Інституту “Республіка”.

Проект “Активна Громада: право вибору” впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).