Інститут «Республіка» запрошує  внутрішньо переміщених осіб, представників окружних і територіальних виборчих комісій, представників місцевої влади та місцевого самоврядування, громадських активістів та інших активних мешканців Харкова до участі у створенні вистави форум-театру на тему «Право вибору переселенців».

Форум-театр – це метод інтерактивної роботи з різними прошарками суспільства, спрямований на вирішення соціальних проблем. Сутність форум-театру полягає у пошуку  шляхів вирішення проблеми чи виходу зі складної життєвої ситуації в межах запропонованої теми вистави спільно з глядачами.

Мета – сприяти реалізації конституційних прав ВПО та їх активної участі у розбудові громади та країни в цілому через інструмент прямої демократії – вибори.

Дата: 19 березня

Місце: Український державний університет залізничного транспорту (пл. Фейербаха, 7)

Створення вистави: 8-00 – 12-20

Презентація та обговорення: 12-40 – 14-30

Контакти організатора: Мальцев Олександр, комунікаційний координатор ВІ «Активна Громада» у м. Харків, тел: 0501506598, e-mail: seaswwaa@gmail.com

Під час вистави вистави учасники зможуть:

  • обговорювати існуючі виклики та проблеми у сфері виборчого права ВПО і спробувати знайти на них відповіді;
  • грати в театральні ігри;
  • ділитися емоціями та думками;
  • створити виставу форум-театру, яка буде продемонстрована глядачам.

Для участі у виставі НЕ потрібно бути актором чи мати попередній акторський досвід. Найважливіше – це ваше бажання поділитись вашим життєвим досвідом на задану тему форум-театру. Потрібні ваша готовність взяти участь у показі даної вистави для глядачів та прагнення стати частинкою творчого процесу.

Участь у першій частині форум-театру, а саме в розробці та постановці вистави зможуть взяти до 10 осіб.  На презентацію вистави з 12-30 (вказуєте час вистави) запрошуються усі охочі, що попередньо зареєструються та отримають запрошення.

Анкета учасника заходу за посиланням: https://u.nu/mhk Реєстрація триває до 16.03.2018 (вказуєте дату). Ви маєте отримати підтвердження участі від організатора.

Примітка. Подібні вистави відбудуться в 20 містах України в межах діяльності Інституту «Республіка» та Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» за підтримки Фонду сприяння демократії при Посольстві США в Україні.