Інститут «Республіка» запрошує  внутрішньо переміщених осіб, представників окружних і територіальних виборчих комісій, представників місцевої влади та місцевого самоврядування, громадських активістів та інших активних мешканців Зінькова до участі у створенні вистави форум-театру на тему «Право вибору переселенців».

Форум-театр – це метод інтерактивної роботи з різними прошарками суспільства, спрямований на вирішення соціальних проблем. Сутність форум-театру полягає у пошуку  шляхів вирішення проблеми чи виходу зі складної життєвої ситуації в межах запропонованої теми вистави спільно з глядачами.

Мета – сприяти реалізації конституційних прав ВПО та їх активної участі у розбудові громади та країни в цілому через інструмент прямої демократії – вибори.

Дата: 3 лютого 2018 року

Місце: м. Зіньків, вул. Воздвиженська,49, приміщення райспоживспілки, ІІ поверх

Створення вистави: 12:00-15:00.

Презентація та обговорення: 15:00- 16:00.

Контакти організатора: Лариса Мельник, координатор ВІ «Активна Громада» у м. Зінькові, тел: 0667724275, e-mail: larisamelnik39@gmail.com

Під час вистави учасники зможуть:

  • обговорювати існуючі виклики та проблеми у сфері виборчого права ВПО і спробувати знайти на них відповіді;
  • грати в театральні ігри;
  • ділитися емоціями та думками;
  • створити виставу форум-театру, яка буде продемонстрована глядачам.

Для участі у виставі НЕ потрібно бути актором чи мати попередній акторський досвід. Найважливіше – це ваше бажання поділитись вашим життєвим досвідом на задану тему форум-театру. Потрібні ваша готовність взяти участь у показі даної вистави для глядачів та прагнення стати частинкою творчого процесу.

Участь у першій частині форум-театру, а саме в розробці та постановці вистави зможуть взяти до 10 осіб.  На презентацію вистави з 15:00  запрошуються усі охочі, що попередньо зареєструються та отримають запрошення.

Анкета учасника заходу за посиланням:  https://docs.google.com/forms/d/1N8gZdE1QbriJsgjykNUOjU74uvVinXXoVXg0jFeKviw/edit

Реєстрація триває до 02.02.2018 р. Ви маєте отримати підтвердження участі від організатора.

Примітка. Подібні вистави відбудуться в 20 містах України в межах діяльності Інституту «Республіка» та Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» за підтримки Фонду сприяння демократії при Посольстві США в Україні.