Запрошуємо активну молодь Кропивницького на фінальну гру серед команд студентів вишів технічного, медичного університетів, інституту державного та муніципального управління та кооперативного коледжу економіки і права імені М.П. Сая. Ораторська битва відбудеться в межах проекту «Активна Громада: право вибору», що реалізовується в 30-ти містах.

Коли: 4 квітня 

О кортій: 14:00

Кропвиницький АГ

Гра дебати націлені на підвищення свідомості та політичної просвіти молоді, залучення її до дискусії про політичні реформи, розвиток потенціалу та творчих здібностей. Інтелектуальні битви відбуватимуться за британським форматом на теми:
– «цей уряд має встановити квоти молоді у виборчих списках»;
– «цей уряд має забезпечити відкритість влади»;
– «цей уряд має забезпечити прозорість партійних бюджетів».


Команда переможців у фінальній грі в Кропивницькому – отримає кубок та можливість поїхати на Національний дебатний турнір, що відбудеться у Києві. У фінальній грі зійдуться представники 30-ти міст з різних куточків України, які боротимуться за змагатимуться за перемогу та головний приз!

Детальнішу інформацію можна отримати: Анатолія Стояна, регіональний координатор ВІ “Активна Громада”, тел.: 067-792-98-42 або 095-166-39-29.

Примітка. Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності Інституту «Республіка». Проект «Активна Громада: право вибору» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та за консультаційної підтримки проекту «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія!».