Умієш відстояти власну думку та переконати опонента?

Тоді тобі на дебатний турнір від Інституту «Республіка»

17 квітня 2018 року о 14 год. у м. Ужгород на базі Центру інформаційних технологій УжНУ (вул. Заньковецької, 89) відбудеться дебатний студентський турнір на тему «Активна громада: право вибору».

АФІША

Дебати проходитимуть за британською системою (ПРАВИЛА ТУТ). Переможці турніру матимуть можливість виступити на національному турнірі у травні 2018 року у місті Києві.

Теми турніру:

  • «Уряд має встановити квоту молоді у виборчих списках»
  • «Уряд має забезпечити відкриті списки на виборах»
  • «Уряд має забезпечити відкритість влади»
  • «Уряд має забезпечити прозорість партійних бюджетів»
  • «Уряд має створити умови для кращої участі молоді у прийнятті рішень»
  • «Уряд має створити умови для реалізації Цілей сталого розвитку ООН до 2030 року в Україні»

Запрошуються студенти віком до 21 року в командах по 2 учасника. РЕЄСТРАЦІЯ ТУТ. Набір команд триває до 10.04.2018 року.

Захід проводиться Інститутом «Республіка» у партнерстві із Рeсурсним цeнтром зі сталого розвитку УжНУ, Координаційною радою молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Закарпатській області, Ужгородською міською радою, Комунальною установою «Агенція розвитку Ужгорода», Закарпатською молодіжною радою ВП НМРУ та Юридичним факультетом Ужгородського національного університету.

Примітка. Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності Інституту «Республіка». Проект «Активна Громада: право вибору» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Довідки за телефоном: Микола Яцков 0958323247, Анжела Бабкіна 0506950284