Умієш красиво говорити, можеш відстояти власну думку та переконати опонента? – Тоді тобі на дебатний турнір від Інституту “Республіка”.

Запрошуємо активну молодь Кремінної, школярів на відбіркові дебатні ігри. Турнір відбудеться в межах проекту “Активна Громада: право вибору”, що реалізовується в 30-ти містах.

ДАТА: 5 квітня 2018 року
ЧАС: 11:30
МІСЦЕ: Кремінський професійний ліцей

Рубіжне АГ

Гра дебати націлені на підвищення свідомості та політичної просвіти молоді, залучення її до дискусії про політичні реформи, розвиток потенціалу та творчих здібностей. Інтелектуальні битви відбуватимуться за британським форматом на теми:

● – ця палата має забезпечити квоту молоді у виборчих списках;
● – ця палата має забезпечити прозорі вибори;
● – ця палата має забезпечити відкриті списки на виборах;

Команда переможців у м. Кремінна – отримає кубок та можливість поїхати на Національний дебатний турнір, що відбудеться у Києві. У фінальній грі зійдуться представники 30-ти міст з різних куточків України, які боротимуться та змагатимуться за перемогу та головний приз!

Детальнішу інформацію можна отримати у Дмитра Бондаренка, регіональний координатор ВІ “Активна Громада”, телефон: 050-261-98-74

Примітка. Проект «Активна Громада: право вибору» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та за консультаційної підтримки проекту «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія!».