21-22 квітня 2018 року в Одесі відбудеться дебатний турнір із політичних реформ.

Запрошуємо активну молодь Одеси, школярів, студентів ВНЗ в командах по 2 учасника на дебатні ігри. Турнір відбудеться в межах проекту “Активна Громада: право вибору”, що реалізовується в 30-ти містах.

Інтелектуальна гра «дебати» націлена на підвищення свідомості та просвіти молоді у всіх сферах суспільного життя, розвитку критичного та аналітичного мислення, розкриття потенціалу та творчих здібностей. Тематика даного турніру дозволить залучити молодь до дискусії про політичні реформи.

Команда переможців у м. Одеса – отримає кубок та можливість поїхати на Національний дебатний турнір, що відбудеться у Києві. У фінальній грі зійдуться представники 30-ти міст з різних куточків України, які боротимуться та змагатимуться за перемогу та головний приз!

Зазначимо, що минулого року переможцями Національного дебатного турніру стала команда з Сум, яка отримала головний приз – освітню подорож до Польщі від партнерів – Українсько-польського центр освіти «UniverPL».

РЕЄСТРАЦІЯ ТУТ: goo.gl/d1upjs.

Набір команд триває до 15.04.2018 року включно.

Участь БЕЗКОШТОВНА. Організатори забезпечують роздатковими матеріалами та кава-брейками.

Організатори турніру: ВГО «Інститут «Республіка», Одеське відділення ВМГО «Федерація дебатів України» та Одеський осередок ВМГО “Молодь Демократичного Альянсу”.

Примітка. Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності Інституту «Республіка». Проект «Активна Громада: право вибору» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та за консультаційної підтримки проекту «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія!».”