Умієш красиво говорити, можеш відстояти власну думку та переконати опонента? – Тоді тобі на дебатний турнір від Інституту «Республіка».

Запрошуємо активну молодь Житомира, студентів вишів на відбіркові дебатні ігри. Турнір відбудеться в межах проекту «Активна Громада: право вибору», що реалізовується в 30 містах.

Афіша дебати

ДАТА: 3 квітня 2018

ЧАС: 9:30 до 16:00

МІСЦЕ: Житомирський державний університет імені Івана Франка, корпус 4, аудиторія 107.

Дебати націлені на підвищення свідомості та політичної просвіти молоді, залучення її до дискусії про політичні реформи, розвиток потенціалу та творчих здібностей. Інтелектуальні битви відбуватимуться за британським форматом на теми:

  1. Цей уряд має встановити квоту молоді у виборчих списках.
  2. Цей уряд має знизити віковий ценз кандидата в президенти.
  3. Цей уряд має знизити прохідний бар’єр на виборах для політичних партій до 3%.

Команда переможців у м. Житомир отримає кубок та можливість поїхати на Національний дебатний турнір, що відбудеться у Києві. У фінальній грі зійдуться представники 30 міст з різних куточків України, які боротимуться за змагатимуться за перемогу та головний приз!

Детальнішу інформацію можна отримати:

  1. Проноза Олексій, регіональний координатор ВІ «Активна Громада» , телефон: 093-152-58-99
  2. Домославський Сергій, комунікаційний координатор ВІ «Активна громада: право вибору» в місті Житомирі, телефон: 098-076-04-48

Примітка. Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності Інституту «Республіка». Проект «Активна Громада: право вибору» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).