Ти цілеспрямований, амбітний, вмієш аргументовано переконувати або тільки хочеш навчитися? Спробуй свої сили у дебатному турнірі із політичних реформ, який відбудеться 28 квітня у Чернівцях!

Запрошуємо студентів усіх вишів столиці Буковини реєструвати команди у складі 2-ох осіб за осиланням: https://goo.gl/Te69WR, часу на це – до 22.04 включно.

Хоч й тема гри надзвичайно серйозна та боятися не потрібно, попередньо ми проведемо тренінг, де досвідчені дебатери ділитимуться тонкощами цього мистецтва. Особливі знання не вимагаються – головне бажання!

Отож, море позитивних вражень та новий безцінний досвід гарантовані кожному учаснику! Ну а команда переможців окрім кубків отримає шанс поборотися за освітню подорож до Польщі на фінальному етапі у Києві.

Організатори турніру: Всеукраїнське громадське об’єднання «Інститут «Республіка», Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, Чернівецький осередок ВМГО «Федерації дебатів України», Профспілкова організація студентів ЧНУ, Молодіжна рада Чернівецької обласної ради профспілок та Студентський парламент ЧНУ.

За детальнішою інформацією звертайтесь до регіонального координатора Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» Інни Пашанюк за тел.: +38(066)9053598, +38(097)9914902 або пишіть на електронку: inna.pashaniuk@gmail.com.

Примітка. Захід відбудеться в рамках проекту «Активна Громада: право вибору», який впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) та фінансової допомоги американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), а також за консультаційної допомоги проекту «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія!».