Умієш красиво говорити, можеш відстояти власну думку та переконати опонента? – Тоді тобі на дебатний турнір від Інституту “Республіка”

Запрошуємо активну молодь м.Дніпро, студентів 1-2 курсу всіх навчальних закладів міста (віком до 21 року) та учнів 10-11 класів середніх загальноосвітніх закладів. Турнір відбудеться в межах проекту “Активна Громада: право вибору”, що реалізовується в 30-ти містах.

ДАТА: 21.04.2018 (субота)
ЧАС: 10.30-16.00
МІСЦЕ: м. Дніпро

Форма для реєстрації: https://bit.ly/2qmmoH8

Гра дебати націлені на підвищення свідомості та політичної просвіти молоді, залучення її до дискусії про політичні реформи, розвиток потенціалу та творчих здібностей. Інтелектуальні битви відбуватимуться за британським форматом на теми:
● – Ця палата заборонить політичну рекламу
● – Ця палата має сприяти громадському фінансуванню політичних партій
● – Ця палата має забезпечити відкриті списки на виборах
● – Ця палата введе квоти для молоді у парламенті
● – Ця має підвищити відкритість і прозорість у діяльності правоохоронних органів

Другий етап турніру з визначенням переможця відбудеться 24 квітня.

Команда переможців з м. Дніпро отримає нагороду та можливість поїхати на Національний дебатний турнір, що відбудеться у Києві в середині травня. У фінальній грі зійдуться представники 30-ти міст з різних куточків України, які боротимуться за змагатимуться за перемогу та головний приз!

Дебатний турнір із політичних реформ у м. Дніпро реалізовується Інститутом “Республіка” у партнерстві з департаментом гуманітарної політики Дніпровської міської ради та Федерацією дебатів України.

Детальнішу інформацію можна отримати: Дмитро Твердохліб, комунікаційний координатор ВІ “Активна Громада”, тел. 096-112-86-16 АБО Дмитро Чернишов, регіональний координатор ВІ “Активна Громада”, тел. 050-802-22-89

Примітка. Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності Інституту «Республіка». Проект «Активна Громада: право вибору» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та за консультаційної підтримки проекту «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія!».