17 квітня відбудеться місцевий дебатний турнір для молоді Богуслава.

Турнір відбудеться в межах проекту “Активна Громада: право вибору”, що реалізовується в 30-ти містах. У м. Богуслав турнір проводиться вдруге ( перший турнір організовувався весною 2017 року).

Турнір буде одноденним і проводитиметься на базі Богуславської спеціалізованої школи №1. В ораторській битві братимуть участь студенти Богуславського гуманітарного коледжу та учні Богуславської спеціалізованої школи № 1, загалом – 16 учасників.

Гра «дебати» націлена на підвищення свідомості та політичної просвіти молоді, залучення її до дискусії про політичні реформи, розвиток потенціалу та творчих здібностей. Інтелектуальні битви відбуватимуться за британським форматом на теми:

  • Ця палата має забезпечити відкриті списки на виборах
  • Ця палата має забезпечити електронне голосування на виборах
  • Ця палата має законодавчо закріпити Праймеріз
  • Ця палата має зняти недоторканість з депутатів
  • Ця палата має встановити кваліфікаційні вимоги до кандидата в президенти
  • Ця палата має дозволити балотуватись іноземцям в президенти

 Команда переможців у м. Богуслав – отримає кубок та можливість поїхати на Національний дебатний турнір, що відбудеться у Києві. У фінальній грі зійдуться представники 30-ти міст з різних куточків України, які боротимуться за змагатимуться за перемогу та головний приз!

Детальнішу інформацію можна отримати: Анастасія Ращенко, регіональний координатор ВІ “Активна Громада”, телефон: 063 129 77 40, ел.адреса: anastasiia.rashchenko@gmail.com

Примітка. Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності Інституту «Республіка». Проект «Активна Громада: право вибору» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).